Tuesday, 24 November , 2020
امروز : سه شنبه, ۴ آذر , ۱۳۹۹ - 9 ربيع ثاني 1442
شناسه خبر : 348
  پرینت تاریخ انتشار : ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴ |

باید در برابر تهدیدات هوشمند «دفاع هوشمند» داشته باشیم

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه با هوشمند شدن تهدیدات باید دفاع هوشمند داشته باشیم، گفت: مؤلفه‌های جنگ نرم را تقویت کرده و در برابر توطئه‌های دشمن ایستادگی کنیم. امیر دریادار تورج حسنی مقدم» در مراسم استقبال از نهمین ناوگروه صلح و دوستی در بازگشت از قزاقستان که در ناوگان شمال برگزار شد، اظهار کرد: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از انجام این گونه مأموریت‌ها اهدافی را دنبال می‌کند.
باید در برابر تهدیدات هوشمند «دفاع هوشمند» داشته باشیم

وی با بیان اینکه ارتقای مهارت و ورزیدگی کارکنان ارتش یکی از مهم‌ترین اهداف چنین مأموریت‌های است، افزود: توجه به آموزش نیروها سبب استمرار عملیات‌های آینده می‌شود.

جانشین فرماندهی نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه اعزام به دریا و دریانوردی و آماده بودن یگان‌های نیروی دریایی ارتش به خصوص یگان‌های عملیات ویژه و یگان‌های ناو تیپ همواره باید مدنظر ناوگان شمال قرار گیرد، گفت: امروز ما وظیفه سنگینی بر عهده داریم.

وی با بیان اینکه هرچند خزر دریای صلح و دوستی است اما باید در همه حال آمادگی خود را حفظ کنیم، بیان کرد: وجود این آمادگی سبب می‌شود در صورت نیاز به عنوان مظهر عزت و آبروی کشور از ملت عزیز دفاع کنیم.

دریادار حسنی مقدم در ادامه با تأکید بر لزوم حفظ آمادگی دفاعی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران هم به صورت فردی و هم رسته و یگان، تصریح کرد: این آمادگی باید در همه حال ارتقا یابد.

وی با بیان اینکه امروز استکبار جهانی به دلیل با نظام جمهوری اسلامی، قابلیت محور جلو آمده و به عنوان یکی از بازیگران مهم منطقه در برابر ایران صف آرایی کرده است، اظهار کرد: باید آماده باشیم و دفاع هوشمند را در دستور قرار دهیم.

جانشین فرماندهی نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه کار آمدی و اثر بخشی در راستای دفاع از نظام و انقلاب باید همواره مد نظر نیروی دریایی ارتش قرار گیرد، افزود: این آمادگی سبب ایجاد باز دارندگی برای کشور می‌شود.

وی با تأکید بر لزوم توجه به استحکام بخشی و ارتقای جایگاه کشور در سطح بین المللی در کنار برقراری امنیت در دریاها، گفت: باید از منافع ملی و اهدافمان دفاع کنیم و در این راستای وظیفه سنگینی بر عهده نیروی دریایی ارتش است.

جانشین فرماندهی نیروی دریایی ارتش بر لزوم تقویت آموزش و نگهداری از تجهیزات نیروی دریایی ارتش، تأکید کرد و ادامه داد: اگر نتوانیم نیروی با ایمان را پای کار بیاوریم ضربه خواهیم خورد و دشمن نیر به دنبال همین هدف است باید امیدوار به آینده باشیم و بدانیم وعده‌های خدا محقق می‌شود.

دریادار حسنی مقدم با بیان اینکه در آمادگی دفاعی هوشمند ضرورت‌ها باید ارزیابی شده و متناسب با تهدیدات خودمان را آماده کنیم، تصریح کرد: دشمن به هر نحوی پیام خود را به ما می‌رساند اگر در گذشته متوقف باشیم مطمئناً ضربه خواهیم خورد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه موتور حرکت ما ایمان و روحیه انقلابی بوده که به ما کمک می‌کند اهل عمل باشیم، افزود: باید با روحیه بالا کار کرده و در مقابل دشمن نباید خودمان را در سطح پایین ببینیم.

| منبع خبر : روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.